Lista aktualności Lista aktualności

CHOINKA OD LEŚNIKA

Nadleśnictwo Skrwilno w ramach świątecznej akcji przekazuje symboliczne drzewka zaprzyjaźnionym szkołom, kościołom i organom samorządowym.

W dniu 4 grudnia br. choinki otrzymało Przedszkole Miejskie Nr 3 „Niezapominajka” w Rypinie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie, Urząd Miasta i Urząd Gminy w Rypinie oraz Szkoła Podstawowa im. ks. kard. S. Wyszyńskiego w Borzyminie. Po choinki zwróciły się również do nadleśnictwa Szkoła Podstawowa w Będzyminie i Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie. Wraz z choinkami przekazano promocyjne bombki od Lasów Państwowych. Podarunki sprawiły wiele radości zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Informujemy, że od dnia 12 grudnia do 21 grudnia br. w nadleśnictwie rusza sprzedaż detaliczna choinek świerkowych. Drzewka można nabywać u miejscowego leśniczego oraz w siedzibie nadleśnictwa po uprzednim kontakcie telefonicznym. Cennik choinek zamieszczamy w załączniku. Żywimy nadzieję, że tegoroczna akcja przekona wszystkich do wyboru żywej choinki i przyczyni się do jej zakupu z legalnego źródła.

 

 

Tekst i zdjęcia: Adam Kamiński

Materiały do pobrania